Умови взаємовідносин

 

ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ

Покупець – фізична чи юридична особа, що розміщує Замовлення на сайті footbolki.com.ua.

Інтернет-магазин –сайт, що розміщений на сервері в мережі Інтернет за адресою footbolki.com.ua На ньому представлені товари, запропоновані Продавцем своїм Покупцям для оформлення замовлень, а також умови оплати та доставки цих замовлень Покупцями.

Сайт - footbolki.com.ua

Замовлення – певним чином оформлений запит Покупця на доставку по вказаній адресі переліку товарів, вибраних на сайті.

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Всі інформаційні матеріали, представлені на сайті, носять довідковий характер і не можуть у повній мірі передавати достовірну інформацію про властивості та характеристики товарів, включаючи колір, розмір та форми. У випадку виникнення у Покупця питань, стосовно властивостей, характеристик та комплектацій товарів, перед оформленням замовлення, Покупець повинен звернутися до Продавця.

У випадку відсутності замовлених товарів на складі Продавця, в тому числі за причин, що не залежать від Продавця, Продавець вправі вилучити вказаний товар із замовлення Покупця.

Право власності на товар і пов’язані з ним ризики переходять від Продавця до Покупця в момент передачі товару. Підтвердженням переходу права власності на товар слугує підпис Покупця в накладній, виданій Продавцем або оплата через ТОВ «Нова Пошта».

Покупець погоджується з умовами шляхом натискання кнопки «Купити» или «Продовжити оформлення» на останньому етапі оформлення замовлення на сайті, а у випадку замовлення товару за допомогою засобів телефонного чи мобільного зв’язку по факту узгодження асортименту замовленого товару з оператором-консультантом.

ПРЕДМЕТ ПРОДАЖУ

Предметом продажу в інтернет-магазині є продаж одягу, спецодягу, взуття («товари»).

Продаж товарів здійснюється у межах України.

Продаж товарів здійснюється відповідно до чинного законодавства України.

Користуючись цим інтернет-магазином покупець підтверджує свою згоду з наведеними умовами продажу і зобов’язується їх виконувати.

АСОРТИМЕНТ І ЦІНИ

До продажу доступні тільки товари, які представлені в інтернет-магазині на час замовлення.

Ціни на товари визначені в українській гривні, з ПДВ.

Ціни товарів вказуються на сайті. У випадку невірно вказаної ціни замовленого Покупцем товару, Продавець при першій же можливості інформує про це Покупця для підтвердження або анулювання замовлення. При неможливості зв’язатися з клієнтом дане замовлення вважається анульованим.

Ціна товару на сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем товар, який сформований в замовлення до виконання, зміні не підлягає.

Упаковка і маркування товарів включені у ціну товарів.

Якщо сума замовлення менше ніж 200 (двісті) гривень 00 копійок, продавець має право додати вартість обробки замовлення - 15 (п’ятнадцять) гривень 00 копійок.

Вартість доставки поштовим зв’язком не включена до ціни товарів. Посилка безкоштовно зберігається на пошті кількість днів визначену поштовим оператором.

ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Замовлення Покупця може бути оформлене Покупцем самостійно на сайті або через повідомлення Продавця по телефону чи електронній пошті.

При оформленні замовлення Покупець повинен надати наступну інформацію:

  • Прізвище, Ім’я, По-Батькові Покупця або Отримувача замовлення;
  • адресу доставки замовлення;
  • контактний телефон та/або електронну адресу.

Вся інформація повинна бути вказана без скорочень.

Після оформлення замовлення Покупцю надається інформація про очікувану дату передачі замовлення поштовому оператору або дату з якої можливий самовивоз замовлення. Ця дата означає строк, в який Продавець зобов’язується передати замовлення Покупця у вибрану ним при оформленні замовлення Службу доставки. Вказана дата залежить від наявності замовлених товарів на складі Продавця та часу, необхідного на обробку замовлення.

ТЕРМІНИ І УМОВИ ПОСТАВКИ

Терміни поставок товарів визначаються відповідно до інформації наданої по телефону чи електроним листом оператором інтернет-магазина та наявних складських залишків підприємства. У випадку неможливості поставки або поставки пізніше за наведений термін продавець інформує покупця про це по телефону, електронною поштою або простим листом.

Продавець має право доставляти замовлення частинами.

Доставка товарів по Україні здійснюється поштовим зв’язком - «Нова Пошта», «Укрпошта», «Justin», «SAT».

Відповідальність за строки проходження замовлення по території України з моменту його передачі на відправку несе ТОВ «Нова Пошта».

ЗДАЧА - ПРИЙМАННЯ ТОВАРІВ

Щоб уникнути випадків шахрайства, а також для виконання взятих на себе зобов’язань по доставці замовлення представник організації, що здійснює доставку замовлення, вправі вимагати документ, що підтверджує особу Отримувача, а також вказати тип та номер документу, наданого Отримувачем на квитанції до замовлення. Продавець гарантує конфіденційність та захист персональної інформації Отримувача.

Покупець повинен прийняти товари по кількості, відповідність моделі (модель,  специфікація, критерії, брак) під час отримання товарів у присутності поштового працівника. У випадку виникнення розбіжностей по кількості товару повинен бути складений акт, за відсутності якого Покупець не може пред’явити претензії Продавцю по даному замовленню.

При виявленні невідповідності якості покупець складає рекламацію і повідомляє продавця простим чи електроним листом протягом 10 (десяти) календарних днів після отримання товарів.

У випадку якщо доставка товару проведена у вказані строки, але товар не був переданий покупцю з його вини, наступна доставка проводиться в нові строки, узгоджені з Продавцем, після повторної оплати Покупцем вартості послуг по доставці товарів.

ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ ТА ОПЛАТИ

Оплата за товари здійснюється:

  1. Накладною платою готівкою при отриманні у оператора інтернет-магазину чи у відділені перевізника;
  2. За безготівковим розрахунком на картковий рахунок за допомогою системи Приват 24 за реквізитами, які надаються оператором-консультантом персонально покупцю після оформлення відповідного замовлення.
  3. У будь-якому терміналі самообслуговування за реквізитами, які надаються оператором-консультантом персонально покупцю після оформлення відповідного замовлення.

Покупець зобов’язується на протязі 3 (трьох) банківських днів з моменту здійснення оплати замовленого товару повідомити Продавця за допомогою засобів мобільного зв’язку та/або електронною поштою про здійснення такої оплати.

САНКЦІЇ ТА РЕКЛАМАЦІЇ

Продавець несе відповідальність за поставку неякісних товарів виключно у межах вартості таких неякісних товарів.

Продавець не несе відповідальності за збитки, які понесені Покупцем внаслідок невідповідного використання товарів, замовлених на сайті.

ПОВЕРНЕННЯ ГРОШОВИХ КОШТІВ ПОКУПЦЮ

Повернення грошових коштів або обмін при виявленні в замовленні товару невідповідної якості (товар з порушенням умов договору, стосовно кількості, асортименту, якості, комплектності, тари та (або) упаковки товару) проводиться тільки після повернення та отримання товару Продавцем. Повернення товару невідповідної якості відбувається за рахунок покупця (доставку). Покупець зобов’язаний не пізніше 10 (десяти) календарних днів після отримання товару повідомити продавця про ці порушення.

При відмові покупця від товару Продавець зобов’язується повернути йому суму, оплачену покупцем, за мінусом витрат на доставку, не пізніше чим через 10 днів з дати пред’явлення покупцем відповідних вимог.

Кошти повертаються шляхом переказу з р/р № ****** в ПАО КБ «Приватбанк» м. Рівне МФО 331401.

ФОРС-МАЖОР

У випадку виникнення форс-мажорних обставин (дій непереборної сили, які не залежать від волі сторін), а саме: війни, воєнних дій, блокади, ембарго, інших міжнародних санкцій, валютних обмежень, інших дій держав, які створюють неможливість виконання покупцем або продавцем своїх обов’язків, пожарів, повеней, інших стихійних лих або сезонних природних явищ, сторони звільняються від виконання своїх обов’язків на період вказаних обставин. Сторона, нездатна частково або повністю виконати умови даного Договору, повинна протягом 48 годин з часу їх настання повідомити про це іншу сторону і надіслати підтвердження, завірене офіційним представницьким органом.

Вказаний період, який звільняє сторону від виконання обов’язків, починається з моменту заяви невиконуючої сторони про форс-мажор і закінчується, коли форс-мажор (або його прямі наслідки) закінчився.

ПОРЯДОК ВИРІШЕННЯ СПОРІВ

У випадку виникнення питань та претензій зі сторони Покупця він повинен звернутися до Продавця за телефоном або електронною поштою.

Усі спори і протиріччя, які виникають внаслідок або у зв’язку з продажем товарів, вирішуються шляхом переговорів. Якщо покупець і продавець не зможуть прийти до згоди, то дані протиріччя повинні бути передані до відповідного господарського суду.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ

Вся текстова інформація та графічні зображення, що знаходяться на сайті являються власністю Продавця та/або його контрагентів.

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ ТА ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Продавець використовує інформацію:

  • для виконання своїх зобов’язань перед Покупцем;
  • для оцінки та аналізу роботи сайту;

Продавець вправі направляти Покупцю повідомлення рекламно-інформаційного характеру.

Продавець зобов’язується не розповсюджувати отриману від Покупця інформацію. Не вважається порушенням надання Продавцем інформації агентам та третім особам, що діють на основі Договору з Продавцем, для виконання зобов’язань перед Покупцем.

Продавець вправі використовувати технологію «cookies». «Cookies» не містять конфіденційної інформації та не передаються третім особам.

Продавець отримує інформацію про ір-адресу відвідувача сайту footbolki.com.ua. Дана інформація не використовується для визначення особи відвідувача.

Продавець не несе відповідальності за інформацію, розміщену Покупцем на сайті у загальнодоступній формі.

ІНШЕ

Продавець залишає за собою право вносити зміни в умови даного договору.

ПІДТВЕРДЖЕННЯ УГОДИ

У будь який момент до кінцевого підтвердження замовлення Покупець має право відмовитись від купівлі товарів, якщо вказані умови є для нього неприйнятними.

Всі подальші дії після підтвердження замовлення означають повну згоду покупця з його умовами.